Doświadczenie. Nowoczesność. Pasja.

Kiedy Właściciel marki BrandPrint świętował swój jubileusz 10-lecia pracy w branży reklamowej, do głowy przyszła mu idea stworzenia przedsiębiorstwa, w którym będzie mógł w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, umiejętności i potencjał, z korzyścią dla siebie, jak również obecnych i przyszłych klientów. Dekada spędzona w branży reklamowej, w tym cztery lata na stanowisku specjalisty ds. druku sprawiły, że dziedzina ta przestała skrywać w sobie jakiekolwiek tajemnice, co gwarantuje najlepszą możliwą obsługę i wysoką jakość realizacji mniej lub bardziej zindywidualizowanych zleceń.

Dużą zaletą firmy BrandPrint jest solidnie wyposażony park maszynowy, składający się z nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie drukować praktycznie na każdej powierzchni wykorzystując różnego rodzaju techniki, takie jak m.in. druk UV, grawerowanie laserowe, sublimacja czy termotransfer.

Mała wielka firma

Jesteśmy małą firmą, co niesie za sobą wiele korzyści. Bezpośredni kontakt pozwala dokładnie określić szczegóły zlecenia oraz termin jego realizacji. Działamy szybko, a jednocześnie solidnie i precyzyjnie. Każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie, profesjonalną obsługę, sprawną realizację zlecenia oraz konkurencyjną stawkę.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze certyfikaty

Zgłoś się do
nas po darmową wycenę

Jak to działa?

Współpraca z naszymi klientami przebiega w prosty i przejrzysty sposób. Po otrzymaniu wytycznych przygotowujemy wizualizację,
dzięki której klient ma szansę zobaczyć jaki będzie finalny efekt naszej pracy. Po akceptacji projektu,
realizujemy kompleksowo zamówienie i wysyłamy je do klienta. Szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

1

Zamówienie

2

Wizualizacja

3

Akceptacja

4

Druk

5

Wysyłka

Poznaj naszych klientów